درس سوم: گوسفند نباشید!

 

بعد از اینکه خوب راه رفتید و خوب نگاه کردید، نوبت می رسه به کتاب راهنمایی و رانندگی. کتاب رو تهیه کنید و با سیستم های اتومبیل آشنا بشید و یه تصویر کلی از اون بدست بیارید. بعد در آموزشگاه ثبت نام کنید و کلاس های تئوری رو خوب یاد بگیرید.

دقت کنید که ما برای خنده سر کلاس نیومدیم.اومدیم تا شعور رانندگی رو یاد بگیریم. یه اشتباهی که خیلی ها می کنن اینه که فکر می کنن آیین نامه یعنی سر کاری و کشک!

اما باور کنید کلاس تئوری بمراتب مهم تر از کلاس عملیه! چون تا نفهمید، تا درک نکنید و تا قانون رو یاد نگیرید، نمیشه اسمتون رو راننده گذاشت. و وقتی بدون یادگیری ایین نامه رانندگی کنید، مرتب از این و اون کلمه ی "گوسفند" رو خواهید شنید.

خیلی از راننده های قدیمی با وجود تجربه ی بالایی که دارند اما اصلاً چیزی از قوانین سر در نمیارن و خیلی بد رانندگی می کنن.البته جوون تر ها هم که جای خودشون رو دارند!!! تمام مشکل رانندگی بد کشور ما، عدم درک درست و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگیه. این کار اسمش سوسول بازی نیست.اسمش حرفه ای گریه.مطمئن باشید رعایت قوانین همیشه به نفع شماست حتی اگر 100 تا ماشین قانون شکن برای شما بوق ممتد بزنن.اصلاً اهمیتی نداره.چون خودشون می دونن حق با شماست!

پس آیین نامه رو خوب و حسابی یاد بگیرید و در امتحانش قبول بشید و سعی کنید هرگز "گوسفند" نباشید.

 

/ 6 نظر / 56 بازدید
sssssssssssssssshhhhhhhhhhhhhrrrrrr

[نیشخند][دست]

ايمان

[دست]

شیما

[نیشخند][قلب]

مهرو

چشم

سامان

خوبه

ساتیا

موافقم لایک [خداحافظ]