نگران کننده!

نکته نگران کننده ای که این روزها زیاد می بینم، سرعت بسیار بالای تریلی ها، بونکرها و میکسرهای حمل سیمانه که در اتوبان های تهران مشغول رانندگی هستند. اون هم نه در روز بلکه در ساعات ابتدایی شب یعنی از ساعت 8 به بعد! حداقل سرعت این ماشین آلات سنگین 100 کیلومتر بر ساعته که بسیار نگران کننده ست!

نکته بدتر اینه که این دسته از ماشین ها در لاین سبقت هم رانندگی می کنند و درست عین یک ماشین سواری سبقت می گیرند و تغییر لاین می دهند!!! نمی دونم پلیس راهنمایی رانندگی این روزها کجاست و چرا در اتوبان همت یا حکیم نیست تا جلوی این دسته از رانندگان که با جون ملت بازی می کنند رو بگیره؟ نمی دونم در صورت تصادف با این تریلی ها چه بلایی قراره سر ملت بیاد؟

فقط جهت اطلاع، عبارت "بونکر سیمان" رو در قسمت تصاویر گوگل جستجو کنید تا ببینید چه تصاویری براتون میاره!

توصیه: هنگام مشاهده این ماشین ها، یا پشت سرشان رانندگی کنید و یا اگر می خواهند از شما سبقت بگیرند، بگذارید تا بروند و تا حد ممکن از رانندگی در فاصله نزدیک و جلوی آنها خودداری کنید.

/ 6 نظر / 107 بازدید
ستاره

حتما باید چند بار اتفاق بیفته,جون چند نفر گرفته بشه ... تا مسئولین به خودشون بیان و رسیدگی کنن

مهدی

درود بر شما ******************** واقعا نمیدونم به این مسئولین بی مسئولیت باید چه گفت واقعا که ابله هستند ******************** پایدار باشید

محمد

با سلام . متاسفام که این رو میگم . توی شهر ما (ملایر) یه خیابون با شیب بسیار زیاد وجود داره که اصطلاحاً بهش میگن برق بالا . چند ماه پیش یه پسره 12 ساله بونکر باباش رو برمیداره و میفته تو این خیابون . از شانس بد ترمز ماشین خراب بوده و با ماشین 2 تا سمند و دو سه تا ماشین دیگه و 3 تا درخت رو قطع میکنه و 15 نفر رو میکشه . چند تاشون هم سرشون زیر ماشین له میشه . من داشتم از اونجا رد میشدم و این حادثه جلوی چشم خودم رخ داد . از این حادثه فیلم گرفتم و یک نفر دیگه هم از این حادثه فیلم گرفته و گذاشته تو آپارات و این لینکشه : http://www.aparat.com/v/IHzv3

مجید

آورین موافقت 100 درصد

مژگان

شب ور وز سرشون نمیشه همش باعث خطرن اینا.همش تو لاین سرعت و در حال سبقت گرفتن راهنما و ...هم که تو کارشون نیست. من چند روز پیش داشتم تو لاین کندرو میرفتم تو اتوبان که یکی از همینا میخواست از سمت راست لاین سبقت بگیره آنچنان بوقی زد که من تا آخر شب سردرد داشتم.

امید

واقعا نامردیه که باجون مردم بازی میکنن