خطر در پمپ بنزین

این مطلب بسیار مهم رو یکی از دوستان برای من ایمیل کرده بود. لازم دیدم حتماً به اطلاع شما برسونم تا از وقوع یک فاجعه جلوگیری کرده باشیم:

 

در پمپ بنزین وپمپ گاز از موبایل استفاده نکنیدمن یکبار داشتم توی پمپ بنزین، بنزین میزدم که گوشیم زنگ زد و من هم جواب دادم، متصدی پمپ یقه ام رو گرفت و وقتی من گفتم مگه اتفاقی میافته بهم گفت که ماشینم رو کنار پارک کنم و به دفترشون برم، اونجا یه فیلم آموزش اصول ایمنی نشون دادند که از تصاویر دوربینهای مدار بسته پمپ بنزین های ایران تهیه شده بود و تصاویر انفجار در اثر مکالمه و اکثرا جواب دادن به تلفن درحال زنگ زدن رو نشون میداد. البته گفت که نیازی به خاموش کردن گوشی نیست ولی باید گوشی رو داخل ماشین گذاشت و اگرهم زنگ زد جواب ندهیم
فقط نمیدونم چرا  بیشتر اطلاع رسانی نمیکنند مثلا از تلویزیون.

برای دیدن ادامه ی مطلب و تصاویر مربوطه، به لینک زیر مراجعه کنید:

لینک تصاویر آزمایش

نکته1: مواظب سرقت اشیاء و لوازم داخل خودرو( از قبیل ضبط، موبایل، مدارک،کیف پول و ...) باشید. چرا که هنگام سوخت گیری، اصلاً حواسمون به داخل اتومبیل نیست و این فرصتی میشه برای سرقت! پس یادتون باشه در پمپ بنزین، همیشه درب های اتومبیل رو قفل کنید و سپس اقدام به سوخت گیری کنید.

نکته2: همیشه قبل از ورود به جایگاه سوخت، سعی کنید میزان بنزینی که قراره بزنید، پول نقدی که باید پرداخت کنید و کارت بنزین رو آماده کنید. این کار هم باعث صرفه جویی در زمان خودتون و دیگران میشه و هم یه نوع فرهنگ سازیه برای آدم هایی که پمپ بنزین رو با کنار دریا اشتباه می گیرن و نیم ساعت بنزین زدنشون طول می کشه!

/ 3 نظر / 69 بازدید
آموزش رایگان برنامه نویسی

سلام و خسته نباشیدکوتاه،مفید و بدون تبلیغ nبیایید با سورس باران برنامه نویسی را معنایی دوباره بخشیم.در پی هر آنچه هستید از ما بخواهید http://www.sourcebaran.com

atefeh

mamnoon k b in morede emeni eshare kardid :)

atefeh

faghat shoma k b sohbat nakardan ba mobile eshare kardid che khub tar mishod age b baghiyeye nokate emeni ham eshare mikardid :)