کل کل!

خب یه کم سنت شکنی کنیم یه چیزای بدی هم اینجا بگیم:

یه وقتایی پیش میاد با راننده ای که داره از راست سبقت می گیره کل کل کنید. فقط یه نکته کوچیک میگم . اینکه اگه داشتید کم میاوردید، بدونید که دنده 3 رو میشه تا 100 تا پر کرد نیشخند بعدش بدید 4 و الی آخر.

در سربالایی هم اول دنده یک رو پر کنید تا 40 و بعد دنده 2 تا 60-65. دنده 3 رو تا 90 حداکثر پر کنید و بعد بلافاصله بدید 4 و تا 110 به بالا پر کنید. مطمئن باشید کَلش رو می خوابونید!

نکته: سعی کنید هیچ وقت کل کل نکنید مگر اینکه خیلی تسلط به رفتار اتومبیل و رانندگی داشته باشید. مواظب ترمز اتومبیل های جلویی باشید. زیاد به اطراف و عقب نگاه نکنید و حواستون به جلو باشه. دوربین های کنترل سرعت رو هرگز دست کم نگیرید. به محض اینکه از 100 بالاتر برید عکستون رو میگیره حتی با 102 کیلومتر بر ساعت! کل کل رو زیاد ادامه ندید. لزومی نداره تا آخر مسیر با سرعت رانندگی کنید. کار خطرناکیه و باعث رعب و وحشت سایر رانندگان میشه و ممکنه شما رو گوسفند هم خطاب کنند. پس در کل زیاد کل کل نکنید. مگر در مواقع خاصچشمک

/ 4 نظر / 81 بازدید
کيميـــــــا/ فرياد سکوت

[گل] سلام.. چه جالب بود مطلبت بامداد... ولي کلا" من فکر مي کنم کل انداختن تو رانندگي خيلي کار ترسناکي بايد باشه... ولي هيجان خاصي هم بايد داشته باشه :)

مهرداد

سلام ... واقعا وبلاگت مفيده و به نكات جالبي پرداختي ... فقط ميشه بگي با چه ماشيني اين توضيحاتو دادي ؟ ... چون فكر كنم بخوام مثلا با پرايد دنده 3 رو نود تا پر كنم احتمالا ماشين ميتركه ... !!!

محمد

سلام داداش . یه سوال دارم . این توضیحات و توضیحات دیگه مثل نیم کلاج و ... در مورد پیکان (مدل 80) هم صدق می کنه ؟ آخه اون ماشین نتونست از پارکینگ در بیاد و با هل دادن درش آوردیم . اونموقع هم به وبلاگتون نیومده بودم و توضیحات رو نخونده بودم . [گریه] از دست پیکان

محمد

داداش جواب ما رو نمیدی ؟